Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Užívateľ drom.sk: dustman

Základné informácie

Meno a priezvisko:miroslav byrtusPohlavie:muž
Dátum narodenia:
Vek:
31.8.1981
38 rokov
Štát:
Mesto:
Slovensko
Žilina

Kontaktné informácie

ICQ icon ICQ:neznámeSkype icon Skype:musicbalance
Facebook icon Facebook:
MySpace icon MySpace:
https://www..tman.byrtus
neznáme
Web icon Web:www.mixclou..tmanbyrtus/

Niečo o mne

Kto som

DJ profil
S hraním začal zhruba v roku 2002 a hrával prevažne techno. BPM mu však nestačilo, takže momentálne hráva drum and bass v ktorom nachádza viac energie.V hrani viac uprednostňuje odnože ako jump up, techstep alebo neurofunk. Časom prichádza na chuť aj digitálnemu dj-ingu kde nachadza vätšie spektrum možnosti štýlov. Na prelome rokov 11/12 sa dava dokopy so Žilinskou crew organizujúcu už známu akciu Crank Time.

Jeho sety sú niekedy trošku temnejšie a agresívnejšie ale hlavne originálne, melodické a pestré.

Popri hraniu sa tiež venuje aj promotérstvu a tak ho môžme vidiet za akciami ako boli Čadcatech, Drumrevolution či CA city clubbing a ďalšie.

Prešiel si už mnohími klubmi, akciami (Technoextasy, Beefree, Beskyd Summer, Drumrevolution atd.) a zahral aj s djs svetových mien ako napriklad sú Zeus, Nick Grater, Inigo Kennedy, Agent, Jerry, Nika77, Boss, Schimek, Toky, C.phone(nomoney), Philip TBC, IM Cyber, Ibogain (morebeat), Chris SU, Axiom či Exorcist a mnoho ďalších zvučných mien. K jeho najoblubenejším interpretom patria Rregula, Dementia, Proket, Skynet či Spor a Audio.

Medzi jeho najoblúnejšie labely patria:Syndrome, White, Breakbeat Kaos, Commercial Suicide, Trouble On Vinyl, Renegade Hardware, Defcom Records, Ganja-tek recordings, Renegade Recordings, Alchemy Records, Triplevision recordings.
Kontakt: * musicbalance@gmail.com * skype- musicbalance

Moje profesie

Ok

som DJ
Pseudo: dustman

Moje závislosti

Užívateľ túto časť profilu zatiaľ nevyplnil.

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

dustman